послуги

що ми робимо

Послуги сантехніка

Послуги сантехніка

Виклик сантехніка — це доступній спосіб, який допоможе вам усунути неполадки в роботі сантехнічного обладнання та зробити його ремонт. Коли потрібно терміново або не дуже шукати майстра, правильним рішенням буде звернутись в Домсервіс у Львові.

читати більше
Послуги електрика

Послуги електрика

Ви хочете зробити виклик електрика, та замовити послуги електрика до дому (в офіс, на склад та інше) — тоді це до нас! Наші електрики знають всі можливі небезпеки і помилки і уникнуть їх. Користуючись необхідними знаннями, досвідом та інструкціями.

читати більше
Послуги столяра

Послуги столяра

Де знайти столяра-професіонала? Раз ви вже завітали на наш сайт, значить, ви в кроці від того, щоб зробити свій вибір для вирішення накопичених домашніх справ. Фахівці, послуги яких ми пропонуємо вам, це справжні професіонали своєї справи. Вони знають про дерево та методах роботи з ним практично все.

читати більше
Послуги вантажників

Послуги вантажників

На сьогоднішній день для багатьох вантажники, квартирний переїзд та вантажні перевезення стають глибоким стресом через неймовірне напруження пов’язане зі збором, сортуванням, пакуванням і завантаженням речей. Однак якщо дотримуватися деяких правил, то переїзд може пройти легко і абсолютно необтяжливо. Допоможуть в тому наші вантажники.

читати більше
Вантажні перевезення

Вантажні перевезення

Коли планується квартирний, офісний або інший переїзд у Львові, вантажні перевезення стануть оптимальним вирішенням проблем з транспортуванням усіх ваших речей. Від посуду до сейфів – ви можете довірити спеціалістам Домсервісу будь-які предмети.

читати більше
Ремонт побутової техніки

Ремонт побутової техніки

Ні для кого не секрет, що електричні прилади мають погану властивість ламатися і виникає потреба робити ремонт побутової техніки. Є кілька варіантів вирішення цієї проблеми. Можна звернутися в сервісний центр, відправитися з технікою в майстерню, або викликати додому фахівця з Домсервісу у Львові.

читати більше
відгуки

Огляди клієнтів

Доброго дня. Викликала майстрів до стічної труби. Не приїхали. Не передзвонили. Дякую. Більше Вашими послугами користуватися не буду.

Юлія

Хочу подякувати за фахову і оперативну роботу майстрові Андрію (1018). Задоволена якістю роботи, рівнем виконання та чудовими людськими якостями. Буду й надалі звертатися й рекомендувати цього фахівця.

Світлана Щеглюк

Замовляли послугу чистки котла. Чистили вперше за н-кількість років. Окреме спасибі майстру Віталію, ми дуже задоволені вашою роботою.