ХІМЧИСТКА, ЧИЩЕННЯ КИЛИМІВ, ВИВЕДЕННЯ ПЛЯМ

Практично у кожній житловій квартирі зараз можна зустріти килим, в когось на підлозі, а хтось і досі тримає його на стіні. Звісно, з часом, у ньому накопичується бруд, пил, поганий запах. І звичайне прибирання пилосмоком чи віником не зможе повністю виправити ситуацію. А в деяких випадках, завдяки неправильно підібраній хімії, структурі килима може бути завдано більше шкоди, ніж чищення килимів. В такій ситуації ми прийдемо Вам на допомогу, майстер Домсервісу у Львові забере килим власним транспортом, завезе на професійну мийку з сушкою і після повного висихання – привезе назад Вам додому.

При виведенні специфічних запахів ми використовуємо технологію очистки та спеціальні і засоби. Виведення запаху нерідко супроводжується і в використанні спеціального обладнання для чищення. Саме тому, пляма і запах – це є дуже важкі і проблематичні забруднення абсолютно різного походження. Чищення килимів включає в себе: прибирання килима (очищення зовнішньої поверхні від пилу, піску, застарілого бруду); локальна чистка килимів (глибинна аквачистка структури за допомогою спеціальних миючих машин); сушка (видалення залишків вологи новітнім технічним обладнанням). Ми працюємо з різними випадками: звичайний ворс, довгий ворс, видалення запаху.

Спеціалісти використовують безалергенну, безфосфатну хімію Prochem(Англія) та новітнє обладнання. Всі плямовивідники та миючі засоби є професійними і сертифікованими, не володіють різкими і неприємними запахами та цілком безпечні для людей, тварин і навколишнього середовища. В домашніх умовах видалити застарілі забруднення, шерсть чи запах, що в’ївся – практично неможливо, навіть якщо прибирати його щоденно. З часом, ворс втрачає свій першочерговий вигляд,колір, і лише чищення його в спеціальних умовах та відповідною хімією допоможе Вам зберегти його від впливу навколишнього середовища.

У нас працюють майстри, які пройшли відповідну підготовку та мають значний досвід роботи в сфері прибирання, тож Ви можете сміливо довірити нам свій килим і при необхідності отримаєте акт прийняття килиму на чистку. Виконавши роботу, наш майстер випише акт виконаних робіт, покаже результат роботи та запропонує додаткові послуги Домсервісу у Львові. Професійне чищення килимів має проводитись не рідше два рази в рік. Правильна експлуатація виробу дозволяє збільшити його термін придатності та достойний зовнішній вигляд. Інколи трапляються ситуації, коли структура волокна є настільки зруйнованою (внутрішнє гниття тканини або пліснява), що такий килим вже просто розвалюється на очах і не підлягає чищенню. Загалом, такі килими в важкому і зруйнованому стані потрібно викидати одразу, а не чистити.

Вартість виконання роботи озвучує диспетчер та майстер на місці, згідно прайсу послуг Домсервісу у Львові. Ми намагаємось бути зручними для Вас, тож майстер домовляється про конкретну годину приїзду безпосередньо з клієнтом. Плями та важкі забруднення стараємося максимально вивести, але якщо пляма не піддається, то намагаємось заматувати її по максимуму. Терміни виконання залежать від пори року: весна/літо – 2-7 днів, осінь/зима – 3-10 днів.

Послуги чищення килимів з цінами

Номер послуги Вид робіт Одиниця виміру Ціна, Львів Гарантія
012700 : Чищення килима, меблів, матраців
2310′ Чищення килима м. кв 70 1
2311′ Виведення плям на меблях, ковроліні виїзд 700 1
2312′ Чищення ковроліну м. кв 70 1
2313а’ Чищення шкіряного м’якого стільця шт. 60 1
2313б’ Чищення звичайного м’якого стільця шт. 60 1
2314а’ Чищення шкіряного м’якого крісла шт. 500 1
2314б’ Чищення звичайного м’якого крісла шт. 450 1
2315а’ Чищення шкіряного дивана шт. 700 1
2315б’ Чищення звичайного дивана шт. 600 1
2316а’ Чищення кутового шкіряного дивана шт. 900 1
2316б’ Чищення кутового дивана шт. 650 1
2317а’ Чищення шкіряного офісного стільця шт. 60 1
2317б’ Чищення звичайного офісного стільця шт. 60 1
2318а’ Чищення шкіряного офісного крісла шт. 60 1
2318б’ Чищення звичайного офісного крісла шт. 60 1
2319′ Чищення пуфіка шт. 120 1
2320′ Чищення кухонного куточку шт. 330 1
2321′ Чищення більярдного столу шт. 530 1
2322а’ Чищення односпального матрацу шт. 500 н/н
2322б’ Чищення двоспального матрацу шт. 650 н/н
2323′ Чищення подушки шт. 85 1