РЕМОНТ БОЙЛЕРІВ. ЧИСТКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ. ЦІНИ

МИ ПРОПОНУЄМО ЯКІСНИЙ РЕМОНТ БОЙЛЕРІВ.

Домсервіс виконує ремонт та чистку бойлерів у Львові будь-яких брендів виробників: Ariston, Atlantic, Bosch, Galmet, Gorenje, Electrolux, Ferolli, Fagor, Roda, Thermex, Novatec, Zanussi та інші. Низька якість самого приладу, неправильна його експлуатація, помилки в монтажі та прикрі випадки можуть вивести з ладу Ваш водонагрівач.

Одна з наших клієнток чесно нам зізналася: «У мене зламався бойлер і майже тиждень не можу знайти вільного майстра, це наче невдалий жарт, не думала, що то є така велика проблема. Вода в кранах холодна, і я знову почуваюся студенткою в гуртожитку, щовечора приймаю «тазик». Вам це знайомо? Отже всі ми звикли до звичайного комфорту, та можна по справжньому розгубитись, коли зникає гаряча вода у будь-якому будинку, квартирі, закладу комерційного призначення або громадського харчування. Тому, якщо Ви стикнулись з подібною проблемою – не зволікаючи звертайтесь до нас.

ДІАГНОСТИКА ПОЛОМОК ПЕРЕД РЕМОНТОМ БОЙЛЕРА

Перед самим початком експлуатації бойлера варто ознайомитись з пристроєм, його технічними характеристиками та рекомендаціями виробника. Але якщо у Вас це не вийшло, то було б добре, щоби, принаймні, Ви знали ознаки несправності, коли ремонт бойлера буде вже безсумнівним. Якщо Ви побачили, що:

  • тече іржава вода;
  • неефективні витрати електроенергії (бойлер гріє воду довше, ніж зазвичай);
  • вилка на проводі живлення сильно нагрівається; – бойлер почав бити током; – вибиває автоматичний вимикач в електрощиті;
  • протікає на кранах, з’єднаннях;
  • присутній дивний шум при роботі;
  • присутній запах сірководню і неприродній колір води;

Відразу викликайте нашого майстра, якій швидко та професійно відремонтує Ваш пристрій.

Щоби вибрати безпомилкову стратегію усунення проблеми, важливо визначити причину поломки, для цього майстер в першу чергу зробить діагностику. Після того, як з’ясувалась причина, треба безпосередньо приступати до виконання робіт. Можливо виникне потреба в:

  • заміні тена;
  • чистці бойлера;
  • ремонті (заміні) термостата, плати управління;
  • профілактиці.

ЯК ПОДОВЖИТИ ТЕРМІН СЛУЖБИ? ПРОФІЛАКТИЧНА ЧИСТКА БОЙЛЕРА

Якщо ви бажаєте подовжити термін служби вашого водонагрівача, установіть фільтр для води. Тому що від її якості напряму залежить наскільки довго буде працювати Ваш бойлер без ремонту. Жорстка вода спричиняє утворення накипу, каміння, що виводить з ладу нагрівальний елемент. Дотримання рекомендацій  і порад від виробника може позбавити Вас від безлічі негараздів. Наприклад, в інструкції зазвичай рекомендується регулярно своєчасно проводити технічне обслуговування водонагрівача, яке зводиться до зовнішнього огляду і чистки. Зазвичай рекомендовані терміни профілактики варіюються залежно від типу нагрівального елементу та характеру його експлуатації. Для “мокрого” тена радиться проводити очистку щорічно, а для “сухого” – один раз на два роки. Якщо ж пристрій працює при підвищених навантаженнях, наприклад, на виробництві або в громадському місці, то профілактику слід проводити кожних півроку, незалежно від типу тена.

Самостійно провести ремонт бойлера або його чистку не дуже складно. Для цього потрібно відключити прилад від електромережі і водопроводу, а потім злити воду, яка знаходиться всередині. Потім корпус відкривають, відкрутивши кріпильні болти і виймають тен. Нагрівач і внутрішню поверхню бака потрібно очистити від накипу і забруднень. Проводять заміну захисної прокладки і магнієвого анода. Потім виконують зворотну збірку бойлера, його підключення до електричної та водопровідної мережі. Але краще за Вас це можуть зробити професіонали.

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ БОЙЛЕРІВ ВІД ФАХІВЦІВ

Вибираючи фахівців нашого сервісу у місті Львів, Ви отримуєте високий рівень обслуговування, якісний ремонт, чистку бойлерів і письмову гарантію на виконані роботи. Видалення накипу підвищить продуктивність приладу і попередить дорогий ремонт, забезпечить безперебійну роботу. Вся техніка створена для того, щоб полегшити життя людини. Тому основне завдання  піклуватися про неї, щоб вчасно виявити дефекти, запобігти дорогим поломкам. Хай прийде до Вас гаряча вода після кваліфікованого ремонту бойлера від майстра Домсервісу!

Повний перелік послуг Ремонту бойлерів з цінами

Номер послуги Вид робіт Одиниця виміру Ціна, Львів Гарантія
11950 : Ремонт бойлера
1950а’ Дрібний ремонт електричного водонагрівача (бойлера) шт. 550 3
1950б’ Заміна реле бойлера шт. 550 3
1950в’ Складний ремонт бойлера шт. 750 6
1950г’ Ремонт бойлера шт. 750 3
1951а’ Чищення звичайного бойлера шт. 800 6
1951б’ Чищення бойлера з електронним керуванням шт. 800 6
1951в’ Чищення бойлера з об’ємом бака більше 120 л шт. 950 6
1952а’ Мінімальне встановлення бойлера шт. 700 12
1952б’ Стандартне встановлення бойлера шт. 1000 12
1953′ Демонтаж бойлера шт. 350 н/н
1954′ Ремонт нагрівача проточної води шт. 600 3
1955′ Встановлення нагрівача проточної води шт. 700 12