РЕМОНТ ПОСУДОМИЙНИХ МАШИН. ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Посудомийка – це незамінна річ у домі, без якої сучасній господині просто не обійтись. Коли такий прилад виходить з ладу, це може викликати багато клопотів. Втім, вирішити це завдання досить просто – замовте ремонт посудомийних машин у Львові в майстрів Домсервісу. Наші спеціалісти впораються з усім прямо у вас на дому, при цьому доступна вартість та висока якість послуг вам гарантовані.

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ ПОСУДОМИЙНИХ МАШИН У ЛЬВОВІ

Домсервіс пропонує оперативний та якісний ремонт побутової техніки у Львові. Спеціаліст виїде до вказаного місця одразу після подачі заявки або в інший зручний час. Викликати майстра можна навіть у вихідні дні, ми працюємо з 08.00 до 21.00. З нами ремонт посудомийних машин пройде на вищому рівні, адже Домсервіс – команда досвідчених професіоналів, в розпорядженні яких є сучасне обладнання та інструменти. Майстри оперативно знайдуть причину неполадки, після чого усунуть її прямо у вас вдома. Таким чином, вам не доведеться витрачати свій час та сили, аби доставити техніку до сервісного центру. У найскладніших випадках ми привеземо посудомийну машину в майстерню, щоб зайнятись капітальним ремонтом. Ми працюємо по всьому Львові, включаючи Винники, Брюховичі, Солонку, Сихів, Левандівку, Рясне, Наукову та інші райони. Основне підтвердження якості ремонту посудомийних машин – хороші відгуки задоволених клієнтів. Телефонуючи нам, ви не просто замовляєте послуги майстра, але й позбавите себе від багатьох побутових клопотів!

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ?

Якщо ви хочете замовити дешевий ремонт посудомийок у Львові, команда наших спеціалістів зробить все не тільки якісно, але й недорого. При цьому вартість залежить від характеру несправності. Відштовхуючись від складності обслуговування, всі неполадки діляться на кілька категорій:

• дрібний ремонт (заміна кнопок, фільтрів, ручок);

• несправності середньої складності (проблеми з теном, патрубками, шлангами та іншими механічними елементами посудомийної машини);

• збої в електроніці. Комплектуючі, котрі підлягають заміні, не входять у ціну ремонту посудомийних машин.

При цьому наш майстер завжди готовий підказати, де краще придбати ту чи іншу запчастину, або ж зробить це за вас.

КОЛИ СЛІД ЗАМОВИТИ РЕМОНТ ПОСУДОМИЙКИ?

Зрозуміти, що варто скористатись послугами ремонту посудомийних машин у Львові, можна по таким ознакам:

• пристрій не вмикається; • корпус б’є током;

• посудомийна машина протікає;

• посуд не миється або миється гірше, ніж раніше;

• з посудомийної машини доносяться сторонні звуки, прилад сильно вібрує під час роботи;

• вода не гріється. Професійний ремонт посудомийок допоможе впоратись із цими та будь-якими іншими несправностями.

Ми працюємо з технікою від усіх популярних брендів, включаючи Ariston, Zanussi, Indesit, Whirlpool, Ardo, AEG, Electrolux та багато інших. Окрім того, в Домсервісі можна замовити послуги електрика, котрий полагодить будь-який інший ваш прилад.

ЧОМУ ПОСУДОМИЙНА МАШИНА ЛАМАЄТЬСЯ

Як правило, посудомийна машина виходить з ладу в результаті механічних пошкоджень чи неправильної експлуатації. Окрім того, уникнути дорогого ремонту можна в тому випадку, якщо регулярно звертатись до майстрів за профілактичним обслуговуванням. Якісний догляд – це гарантія того, що посудомийна машина служитиме вам не один рік.

ДОМСЕРВІС – ДОСТУПНІ ЦІНИ ТА ІНШІ ПЕРЕВАГИ РЕМОНТУ ПОСУДОМИЙКИ У ЛЬВОВІ В НАШІЙ КОМПАНІЇ

В нашому сервісі можна скористатись послугами ремонту посудомийних машин на наступних умовах:

1. гарантія якості. На всі роботи ми надаємо письмову гарантію. З нами ви можете не сумніватись у довгій та надійній роботі посудомийної машини;

2. доступна ціна. Наш сервіс пропонує недорогі послуги з ремонту та обслуговуванню посудомийних машин та іншої побутової техніки. При цьому для постійних клієнтів діють додаткові знижки, котрі допомагають іще більше зекономити;

3. безплатна діагностика у випадку замовлення ремонту посудомийної машини (у разі відмови від надання послуг вартість діагностики необхідно буде оплатити);

4. оперативне виконання замовлення. Майстер приїде в домовлений час. Всі наші майстри – не просто досвідчені професіонали, але й ввічливі та акуратні люди, котрі не лише полагодять прилад, але й приберуть за собою та не будуть заважати власникам на протязі виконання робіт.

Домсервіс – ваш партнер у розв’язанні побутових проблем. Замовляйте ремонт посудомийних машин у Львові прямо зараз, і ваша техніка знову запрацює уже за декілька годин!

Номер послуги Вид робіт Одиниця виміру Ціна, Львів Гарантія
11920 : Ремонт посудомийної машини
1920а’ Підключення посудомийної машини на готові виводи шт. 600 12
1920б’ Підключення посудомийної машини з підведенням води, каналізації шт. 1000 12
1921′ Чищення водяних протоків посудомийної машини шт. 600 1
1921а’ Чищення фільтра посудомийної машини шт. 550 1
1922′ Ремонт посудомийної машини (механічні поломки) шт. 900 6
1923′ Ремонт посудомийної машини (поломки в електроніці) шт. 1100 6
1924′ Ремонт посудомийної машини (механічні поломки + поломки в електроніці) шт. 1700 3