Ремонт тренажерів

РЕМОНТ ТРЕНАЖЕРІВ. ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Тренажери – це гордість будь-якого фітнес-центру чи спортивного комплексу. Окрім того, таке обладнання багато поціновувачів ЗСЖ тримають вдома. Та як у людей час від часу трапляються проблеми зі здоров’ям, так і тренажери можуть виходити з ладу в силу механічних пошкоджень, неправильної експлуатації та інших причин. В такому випадку їм потрібне професійне обслуговування. Замовити ремонт тренажерів у Львові ви можете в нашому сервісі.

ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ ТРЕНАЖЕРІВ У ЛЬВОВІ

В Домсервісі є все, аби виконати ремонт орбітреків по Львову. Наші майстри прекрасно розбираються в роботі тренажерів від усіх популярних виробників (Sportop, NordicTrack, Eurofit, Star Trac та ін.). В розпорядженні у співробітників нашої компанії сучасні інструменти для діагностики та ремонту, завдяки чому вони зможуть виявити причину поломки, після чого швидко усунуть її. Ми працюємо без вихідних, з 08.00 до 21.00, тому полагодимо тренажери тоді, коли вам це буде зручно. Майстер виїде у будь-який мікрорайон Львову (Галицький, Залізничний. Майорівка, Пасіки і т. д.), практично всі роботи можна виконати на місці, тому власнику не доведеться везти орбітрек, бігову доріжку, велотренажер чи інше обладнання до сервісного центру. На всі роботи надається гарантія якості, таким чином, ви можете не сумніватись у тому, що тренажер гарно працюватиме після ремонту.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ ТРЕНАЖЕРІВ

Ремонт тренажерів у Львові – це комплексна послуга, котра складається з:

• проведення діагностики;

• заміни чи ремонту несправних елементів тренажеру (бігове полотно, спинка, сидіння, двигун, маховик та ін.);

• профілактичних робіт (змащування та чистка вузлів, настройка програм і т. д.).

Ми працюємо з орбітреками, велотренажерами, степперами, біговими доріжками і силовими тренажерами. Також спеціалісти Домсервісу вирішують і інші побутові проблеми – від сантехнічних робіт до прибирання квартир та офісів.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З РЕМОНТУ ТРЕНАЖЕРІВ

Ми виконаємо якісний та дешевий ремонт велотренажерів по Львову. Вартість послуг залежить від кількох факторів, таких як тип тренажеру та сила поломки. Додатково ми можемо допомогти із вибором необхідних для заміни деталей. На постійних клієнтів компанії розповсюджується дія програми лояльності. В будь-якому випадку, ціна вам сподобається, адже недорогі послуги майстрів по ремонту Домсервіса – набагато вигідніший варіант, аніж покупка нового тренажеру.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Якщо ваш тренажер почав погано працювати, або ж можна помітити механічні пошкодження та інші дефекти, замовляйте ремонт бігових доріжок у Львові в нашій компанії. Для своїх клієнтів ми підготували:

1. доступні ціни;

2. додаткові бонуси та знижки для постійних замовників;

3. гарантію якості на відремонтовані тренажери;

4. можливість скористатись послугами в будь-який день тижня;

5. оперативність виконання ремонтних робіт та ін.

Коли потрібен якісний і недорогий ремонт тренажерів по Львову, спеціалісти Домсервісу стануть вам у пригоді. Ми швидко відновимо нормальну роботу будь-якого спортивного обладнання!