ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Коли планується квартирний, офісний або інший переїзд у Львові, вантажні перевезення стануть оптимальним вирішенням проблем з транспортуванням усіх ваших речей. Від посуду до сейфів – ви можете довірити спеціалістам Домсервісу будь-які предмети. В нашому розпорядженні широкий вибір автомобілів для вантажних перевезень з різним тоннажем, тому ми впораємось навіть із великогабаритними та масивними предметами.

ОСОБЛИВОСТІ ПОСЛУГ З АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Ми навіть не уявляємо, скільки у нас речей, доки не виникає необхідність їх кудись перевезти. Досить часто самотужки впоратись із таким об’ємом предметів не виходить. Особливо, коли їдеться про великі й важкі об’єкти, адже тут потрібен спеціальний транспорт. В такому випадку ви можете замовити вантажне таксі для перевезення речей по Львову та за його межами. В Домсервісі є все необхідне, аби впоратись із таким завданням на вищому рівні, включаючи:

• сучасні автомобілі тоннажем від 1,5 до 5 тон (ми підберемо транспорт, який найкраще підходить для перевезення ваших речей);

• досвідчених водіїв, котрі швидко та без пригод доставлять предмети у вказане місце;

• багаторічний досвід перевезення різноманітних речей у Львові.

Замовляючи перевезення меблів або квартирний переїзд в нашій компанії, ви можете не сумніватись в тому, що предмети залишаться цілими й неушкодженими. Спеціалісти нашої служби несуть матеріальну відповідальність за довірені нам об’єкти, тому клієнти точно не зазнають збитків. Майстри знають всі найкращі маршрути, таким чином, перевезення вантажів не займе багато часу.

ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ЯКИХ ВАНТАЖІВ МИ ЗАЙМАЄМОСЬ

Професійні грузові перевезення стануть вам в пригоді, коли необхідно транспортувати будь-які предмети, включаючи:

• меблі;

• сейфи;

• побутову техніку;

• музичні інструменти;

• промислове обладнання;

• дрібні побутові предмети і т. п.

Спеціалісти надійно зафіксують об’єкти, що дозволить уникнути пошкоджень предметів під час надання послуг з вантажних перевезень. Викликати наших спеціалістів можна у зручний вам час, оскільки ми працюємо без вихідних (з 08.00 до 21.00). Таким чином, замовляючи у нас вантажні перевезення, підлаштовувати свій графік під роботу майстрів не доведеться.

КОЛИ ПОТРІБНЕ АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Вантажні перевезення у Львові можуть знадобитись у різних ситуаціях, включаючи:

1. покупку меблів, побутової техніки, обладнання та інших великогабаритних предметів;

2. проведення ремонтних робіт (для перевезення будівельних матеріалів);

3. вивезення сміття на сміттєзвалище;

4. переїзд офісу чи квартири;

5. оптові закупки товарів і т. п.

Водій приїде у вказане місце точно в зазначений час, тому вам не точно доведеться чекати. Замовляючи вантажне таксі у Львові для перевезення різноманітних речей в нашій компанії, ви можете розраховувати на високоякісний сервіс. Ми цінуємо наших клієнтів, тому з нами вам не доведеться перейматись тими чи іншими нюансами – скористайтесь послугами автоперевезення, і досвідчені спеціалісти займуться всім самостійно.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

Якщо вас цікавлять дешеві перевезення вантажів у Львові, наша компанія допоможе із розв’язанням цієї проблеми. Ціна залежить від необхідного транспортного засобу, вона може розраховуватись погодинно або по кілометражу. Мінімальне замовлення по Львову залежить від особливостей автомобіля:

• газель 1,5 т – від 1 год.;

• Мерседес Спринтер з довгою базою – від 1 год. для 3 т, від 3 год. для 5 т;

• ЗІЛ 5 т – від 3 год.;

• перевезення за місто – від 2 год. (від 3 год. для автомобілів тоннажем в 5 т).

Час рахується із моменту завантаження машини до моменту завершення розвантаження. Окрім перевезення вантажів у Львові, ви можете замовити послуги вантажників для перенесення речей та проведення навантажувально-розвантажувальних робіт.

ЧОМУ СЛІД ЗАМОВИТИ ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ У ЛЬВОВІ В ДОМСЕРВІСІ?

Серед причин замовити перевезення меблів в нашій компанії, можна виділити:

1. високу якість сервісу. Наші спеціалісти завжди приїжджають вчасно, а вантажні перевезення виконуються за допомогою сучасних високоякісних транспортних засобів;

2. максимальну оперативність. Ми виконаємо ваше замовлення у зручний час, при необхідності, послуги з перевезення вантажів надаються уже в день подачі заявки;

3. недорогі ціни. Наші розцінки на вантажні перевезення вас приємно здивують.

Для своїх постійних клієнтів ми підготували гнучку систему бонусів, котрі допомагають іще більше економити. Ми не просто надаємо послуги з вантажних перевезень у Львові, але й готові вирішувати побутові проблеми наших клієнтів. З нами в вашому житті стане набагато менше різноманітних клопотів!

Повний перелік послуг Вантажних перевезень з цінами

Номер послуги Вид робіт Одиниця виміру Ціна, Львів Гарантія
012200 : Перевезення вантажів
2230а’ Перевезення вантажу за місто вагою до 2 тонн км. 11 н/н
2230б’ Перевезення вантажу за місто вагою вiд 2 до 3,5 т км. 13 н/н
2230в’ Перевезення вантажу за місто вагою бiльше 4 тонн км. 16 н/н
2231а’ Перевезення вантажу по місту вагою до 2 тонн год 400 н/н
2231б’ Перевезення вантажу по місту вагою вiд 2 до 3,5 т год 520 н/н
2231в’ Перевезення вантажу по місту вагою бiльше 4 тонн год 700 н/н
012300 : Вивезення будівельного сміття
2240а’ Вивезення бусом сміття поїздка 1000 н/н
2240б’ Вивезення сміття вантажівкою поїздка 1800 н/н

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *